Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko

Registrujte se do soutěže MISS Hasička 2016

Registrujte se do soutěže HR

FERNET STOCK Hasič

MISS Hasička ČeskoSlovensko 2016 - hlasování

Z postupujících finalistek vybíráte svými hlasy nejsympatičtější hasičku, která získá titul Miss Hasička Artistry Sympatie ČeskoSlovensko. Hlasovat můžete od 4. července až do 4. listopadu 2016 zde na www.misshasicka.cz nebo odesláním SMS zprávy nebo prostřednictvím facebooku.

 

Fotografie dívek budou uveřejněny 4. července 2016

 

 

 


Účastí na doprovodných akcí a hlasování v soutěži MISS HASIČKA vyjadřuje účastník svůj souhlas s poskytnutím a zpracováním jeho osobních údajů, fotografií a audiovizuálních záznamů pro potřeby pořadatele soutěže Miss Hasička společnost TEMS s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů ve znění účinném od 1. ledna 2015, za účelem poskytování služeb a produktů pořadatele a jeho partnerských firem. Dále účastník uděluje pořadateli souhlas se zasíláním obchodních sdělení pořadatele a jeho partnerských firem v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.

 

 

 

Elektrowin, a.s.Recyklujte s hasičiArtistryHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.Požární bezpečnost s.r.o.FERNET STOCK

 

KatkaRádio Kiss - 98Alarm RevuePožáry.cz - ohnisko žhavých zprávHasičské novinyFireTV

 

TEMS s.r.o.Sdružení hasičů Čech, Moravy a SlezskaHasičský záchranný sbor České republikyDobrovoľná požiarna ochrana Slovenskej republiky