Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko

Aktuality

FERNET STOCK Hasič 2017 - PŘIHLAS (SE) A VYHRAJ!

21.5.2017

Přihlas svého favorita, kolegu nebo známého a nebo pošli přihlášku sám do letošního ročníku soutěže FERNET STOCK Hasič a získej jeden z hodnotných balíčků "NEVYMĚKNEM"!
Stačí se jen zaregistrovat nebo zaregistrovat svého kamaráda do 11. června 2017 a vyhrát může právě Tvoje přihláška!
Slosování přihlášek o balíčky "NEVYMĚKNEM" bude probíhat každé pondělí až do konce registrací. Tak neváhej, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Miss Hasička ČeskoSlovensko 2017 - PŘIHLAS (SE) A VYHRAJ!

21.5.2017

Přihlas se do letošního ročníku soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a získej jeden z hodnotných balíčků "NEVYMĚKNEM"!
Stačí se jen zaregistrovat nebo přihlásit hasičku z Vašeho sboru do 11. června 2017 a vyhrát může právě Tvoje přihláška!
Slosování přihlášek o balíčky "NEVYMĚKNEM" bude probíhat každé pondělí až do konce registrací. Tak neváhej, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Sedmý ročník soutěže je tu!

30.4.2017

Vyhlášení již 7. ročníku jedinečné soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a 5. ročníku soutěže Hasič roku 2017.

Více...

Galavečer Miss Hasička ČeskoSlovensko 4. listopadu 2016

5.11.2016

V pátek 4. listopadu bylo v pražkém TOP Hotelu asi nejvíce hasičů na metr čtvereční. Ptáte se jak je to možné? Protože se konal finálový galavečer soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko. Finálovým galavečerem provázel Libor Bouček, Daniela Písařovicová a Diana Hágerová. Titul Miss Hasička ČeskoSlovensko obhájila Alica Ondrášová z DPO Unín. Titul první vícemiss si domů odvezla Veronika Játyová z DPO Hliník na Váhom. Druhou vícemiss se pak stala Barbora Neradová z SDH Nevcehle.
Miss ARTISTRY Sympatie 2016 se stala devatenáctiletá Nikol Tedašová z SDH Holasovice.

Více...

Dokaž že si správný fanda! Pošli hlas a vyhraj dres od BISON Sportwear!

9.9.2016

Hlasuj pro svojí favoritku a můžeš vyhrát jednu ze čtyř dresů BISON Sportwear! Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 10. října 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit Miss Hasička ARTISTRY SYMPATIE 2016!? Slosování zaslaných sms o dresy BISON Sportwear bude probíhat každé pondělí. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Fandíme požárnímu sportu s BISON Sportwear! Podpoř svého favorita a vyhraj jeden ze 4dresů!

8.9.2016

Hlasuj pro svého favorita a můžeš vyhrát jednu ze čtyř dresů BISON Sportwear! Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 10. října 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit FERNET STOCK Hasiče 2016!? Slosování zaslaných sms o dresy BISON Sportwear bude probíhat každé pondělí. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Miss Hasička ARTISTRY SYMPATIE 2016 - Užij si léto se SENCOR! Hlasuj a i Ty vyhraj Meteostanici SENCOR SWS 270

9.7.2016

Hlasuj pro svou favoritku a můžeš vyhrát jednu z osmi meteostanic SENCOR SWS 270! Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 5. září 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit Miss Hasička ARTISTRY SYMPATIE 2016!
Slosování zaslaných sms o meteostanici SENCOR SWS 270 bude probíhat každé pondělí až do konce léta. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

FERNET STOCK Hasič 2016 - Rozjeď své léto s Fernetem! Hlasuj pro svého hasiče a můžeš vyhrát 2,5l láhev Fernet Stock.

8.7.2016

Hlasuj pro svého favorita a vyhraj jednu z osmi 2,5l lahví Fernet Stock!?Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 5. září 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit FERNET STOCK Hasiče 2016!?
Slosování zaslaných sms o 2.5l láhev Fernet Stock bude probíhat každé pondělí až do konce léta. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Casting MISS Hasička ČeskoSlovensko 2016

7.7.2016

V neděli 26. června 2016 proběhl v agentuře JARO MANAGEMENT na Národní třídě výběr dívek do finále letošního ročníku soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016. Castingu se zúčastnilo celkem 30 hasiček, které byly na začátku června vybrány z necelé stovky zaslaných přihlášek. Porota po dvou hodinách nelehkého hodnocení, vybrala osm nejsympatičtějších a nejpůvabnějších hasiček. Ty pak ihned po vyhlášení výsledku nafotili své první soutěžní fotografie se známým fotografem Janem Tůmou. Boj o letošní titul nejkrásnější hasičky bude nakonec opravdu československý, poprvé v historii soutěže se totiž ve finále utkají 4 Češky a 4 Slovenky.

Více...

Casting Hasič roku 2016

6.7.2016

V neděli 26. června se od 12h uskutečnil v pražské agnetuře Jaro Management casting do letošního ročníku soutěže Hasiče roku! Od 9. května do 6. června se mohli všichni hasiči přihlásit prostřednictvím zaslání přihlášky, uvedené na stránkách soutěže. Z necelé čtyřicítky přihlášených hasičů se do castingového kola probojovalo nakonec 9 postupujících mužů. Ti pak byli během konkurzu podrobeni při individuálních pohovorech zvídavým otázkám poroty a při netradiční pánské promenádě v plavkách předvedli svou fyzičku a vysportovaná těla. Po nelehkém rozhodování poslala porota do finále čtyři muže, a to dva profesionální hasiče Jakuba Mičunka a Jana Tručku a dva dobrovolné hasiče, Jaroslava Říhu a Josefa Nedošetka. Slavnostní finále soutěže se uskuteční 4. listopadu 2016 v TOP HOTELU Praha. Moderátorem soutěže bude jako již tradičně Libor Bouček.

Více...

 

Starší aktuality...

 

 

 

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.Požární bezpečnost s.r.o.RosenbauerPoctivá limonádaFERNET STOCK

 

Renault Česká republikaSENCORKvětinářství Carmen Flora

 

Rádio Kiss ...be happy!KatkaAlarm RevueFireTV

 

Požáry.cz - ohnisko žhavých zprávHasičské novinyČasopis Požiarnik