Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko

Hlasování Miss MH

Hlasování Hasič MH

Hasič hlasování gip

Aktuality

Dokaž že si správný fanda! Pošli hlas a vyhraj dres od BISON Sportwear!

9.9.2016

Hlasuj pro svojí favoritku a můžeš vyhrát jednu ze čtyř dresů BISON Sportwear! Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 10. října 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit Miss Hasička ARTISTRY SYMPATIE 2016!? Slosování zaslaných sms o dresy BISON Sportwear bude probíhat každé pondělí. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Fandíme požárnímu sportu s BISON Sportwear! Podpoř svého favorita a vyhraj jeden ze 4dresů!

8.9.2016

Hlasuj pro svého favorita a můžeš vyhrát jednu ze čtyř dresů BISON Sportwear! Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 10. října 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit FERNET STOCK Hasiče 2016!? Slosování zaslaných sms o dresy BISON Sportwear bude probíhat každé pondělí. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Miss Hasička ARTISTRY SYMPATIE 2016 - Užij si léto se SENCOR! Hlasuj a i Ty vyhraj Meteostanici SENCOR SWS 270

9.7.2016

Hlasuj pro svou favoritku a můžeš vyhrát jednu z osmi meteostanic SENCOR SWS 270! Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 5. září 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit Miss Hasička ARTISTRY SYMPATIE 2016!
Slosování zaslaných sms o meteostanici SENCOR SWS 270 bude probíhat každé pondělí až do konce léta. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

FERNET STOCK Hasič 2016 - Rozjeď své léto s Fernetem! Hlasuj pro svého hasiče a můžeš vyhrát 2,5l láhev Fernet Stock.

8.7.2016

Hlasuj pro svého favorita a vyhraj jednu z osmi 2,5l lahví Fernet Stock!?Vyhrát může každý, kdo pošle své sms do soutěže do 5. září 2016 do 12:00 a pomůže tak zvolit FERNET STOCK Hasiče 2016!?
Slosování zaslaných sms o 2.5l láhev Fernet Stock bude probíhat každé pondělí až do konce léta. Tak neváhej a pošli sms, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Casting MISS Hasička ČeskoSlovensko 2016

7.7.2016

V neděli 26. června 2016 proběhl v agentuře JARO MANAGEMENT na Národní třídě výběr dívek do finále letošního ročníku soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016. Castingu se zúčastnilo celkem 30 hasiček, které byly na začátku června vybrány z necelé stovky zaslaných přihlášek. Porota po dvou hodinách nelehkého hodnocení, vybrala osm nejsympatičtějších a nejpůvabnějších hasiček. Ty pak ihned po vyhlášení výsledku nafotili své první soutěžní fotografie se známým fotografem Janem Tůmou. Boj o letošní titul nejkrásnější hasičky bude nakonec opravdu československý, poprvé v historii soutěže se totiž ve finále utkají 4 Češky a 4 Slovenky.

Více...

Casting Hasič roku 2016

6.7.2016

V neděli 26. června se od 12h uskutečnil v pražské agnetuře Jaro Management casting do letošního ročníku soutěže Hasiče roku! Od 9. května do 6. června se mohli všichni hasiči přihlásit prostřednictvím zaslání přihlášky, uvedené na stránkách soutěže. Z necelé čtyřicítky přihlášených hasičů se do castingového kola probojovalo nakonec 9 postupujících mužů. Ti pak byli během konkurzu podrobeni při individuálních pohovorech zvídavým otázkám poroty a při netradiční pánské promenádě v plavkách předvedli svou fyzičku a vysportovaná těla. Po nelehkém rozhodování poslala porota do finále čtyři muže, a to dva profesionální hasiče Jakuba Mičunka a Jana Tručku a dva dobrovolné hasiče, Jaroslava Říhu a Josefa Nedošetka. Slavnostní finále soutěže se uskuteční 4. listopadu 2016 v TOP HOTELU Praha. Moderátorem soutěže bude jako již tradičně Libor Bouček.

Více...

Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016 - PŘIHLAS (SE) A VYHRAJ!

24.5.2016

Přihlas se do letošního ročníku soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a získej jeden z hodnotných balíčků "NEVYMĚKNEM"!
Stačí se jen zaregistrovat nebo přihlásit hasičku z Vašeho sboru do 6. června 2016 a vyhrát může právě Tvoje přihláška!
Slosování přihlášek o balíčky "NEVYMĚKNEM" bude probíhat každé pondělí až do konce registrací. Tak neváhej, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

FERNET STOCK Hasič 2016 - PŘIHLAS (SE) A VYHRAJ!

23.5.2016

Přihlas svého favorita, kolegu nebo známého a nebo pošli přihlášku sám do letošního ročníku soutěže FERNET STOCK Hasič a získej jeden z hodnotných balíčků "NEVYMĚKNEM"!
Stačí se jen zaregistrovat nebo zaregistrovat svého kamaráda do 6. června 2016 a vyhrát může právě Tvoje přihláška!
Slosování přihlášek o balíčky "NEVYMĚKNEM" bude probíhat každé pondělí až do konce registrací. Tak neváhej, vyhrát můžeš právě i Ty!

Více...

Další ročník soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je tu!

8.5.2016

Vyhlášení již 6. ročníku jedinečné soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a 4. ročníku soutěže Hasič roku 2016.

Více...

Plesová sezóna v plném proudu, napište si i vy o balík pro správné chlapy, kteří NEVYMĚKLI!

15.1.2016

Je tu leden a plesová sezóna v plném proudu! Organizujete i vy hasičský bál nebo ples?

Více...

 

Starší aktuality...

 

 

 

Elektrowin, a.s.Recyklujte s hasiči

 

ArtistryHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.Požární bezpečnost s.r.o.FERNET STOCKPoctivá limonáda

 

SENCORSabeLilien Czech JewelryDvůr Pecínov

 

KatkaRádio Kiss - 98Alarm RevuePožáry.cz - ohnisko žhavých zprávHasičské novinyFireTV

 

NESS Czech s.r.o.Bison SportswearRoosevelt fashion storeKvětinářství Carmen FloraSandra MarkHumanicHair Fashion Point

 

TEMS s.r.o.Sdružení hasičů Čech, Moravy a SlezskaHasičský záchranný sbor České republikyDobrovoľná požiarna ochrana Slovenskej republiky